Szanowni Państwo,
    w dniu 12 wrzesnia 2014 roku serwis www.tanikurieronline.pl został zakupiony przez apaczka.pl. Dla Państwa wygody utrzymywaliśmy serwis przez cały czas od momentu przejęcia, ale czas jego ostatecznego wygaszenia został wyznaczony na dzień 20 lutego 2015 roku.
    Zachęcamy do natychmiastowej rejestracji w serwisie apaczka.pl. Jeśli zależy państwu na zachowaniu danych konta, prosimy o kontakt z biurem obsługi. Konto zostanie przeniesione wraz z Państwa loginem i hasłem, a także książką adresową.
    Jednocześnie informujemy, że dodatkowo wprowadziliśmy nowe, tańsze niż dotychczas cenniki na usługi kurierskie, z których korzystaliscie Państwo w serwisie www.tanikurieronline.pl.
    W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta mailowo: bok@apaczka.pl lub telefonicznie w godzinach 8 - 18, pod numerem 22 380 30 70.


OK

Jak wysłać paczkę

Aby prawidłowo nadać przesyłkę kurierską, poniżej przedstawiliśmy uproszczony schemat:

Krok 1
- Zacznij od odpowiedniego zapakowania. Do pakowania użyj nowego pudła kartonowego o regularnych kształtach (prostopadłościan), które będzie odpowiednie do wagi, rodzaju i kształtu przewożonego towaru, użyj również odpowiedniego wypełnienia amortyzującego, szczegóły znajdziesz na stronie - zasady pakowania. Jeżeli zapakujesz w opakowanie o kształtach innych niż regularny prostopadłościan lub przesyłka będzie owinięta strechem, folią, gumą lub innym materiałem niedającym się luźno przesuwać po sorterze, musisz zaznaczyć „Inne nieregularne opakowanie” pełny opis nieregularnego opakowania znajdziesz na stronie - paczka niestandardowa.

Krok 2
- Po zapakowaniu zmierz w najgrubszym miejscu trzy parametry - długość, szerokość i wysokość, następnie dokładnie zważ przesyłkę. Uzyskane parametry wprowadź do zakładki wyceń przesyłkę. Dodatkowo wprowadź kody pocztowe nadawcy i odbiorcy oraz zaznacz czy przesyłka jest wysyłana na adres prywatny zgodnie z zasadami firm kurierskich definicję znjadziesz tutaj - adres prywatny. Jeżeli chcesz skorzystać z usługi pobrania lub ubezpieczenia, również podaj kwoty. Na podstawie wprowadzonych danych system naliczy właściwą opłatę.

Krok 3
- Po wyliczeniu ceny wprowadź dane nadawcy i odbiorcy oraz ureguluj wyliczoną kwotę przy pomocy szybkich płatności, które dostępne są, kiedy przejdziesz do następnego kroku.

Krok 4
- Po zapłaceniu za przesyłkę wydrukuj list przewozowy, trwale naklej na przesyłkę i wydaj kurierowi paczkę. Jeżeli ktoś inny niż ty jest nadawcą, prześlij mu list przewozowy mailem z informacją, że nadawca musi wydrukować załączony list oraz nakleić go na przesyłkę.

Zobacz również: Tani kurier
Kontakt
Regulamin
Informacja o cookies
Polityka prywatności
Usługi kurierskie
Zasady pakowania
Jak wysłać paczkę
Oferta biznesowa

Tani Kurier Online to serwis udostępniający osobom fizycznym, instytucjom jak i firmom możliwość zamawiania najtańszego kuriera UPS i DHL przez Internet. Atutem serwisu jest atrakcyjna cena za tanie przesyłki kurierskie UPS i DHL. Serwis tanikurieronline.pl wyznaje zasadę, że dobry kurier wcale nie musi być drogi. Dla klientów wysyłających systematycznie paczki jest wdrożony system odroczonych płatności. Przez naszą stronę każdy może nadać paczkę bez żadnych zobowiązań i umów, wystarczy, że wypełni formularz zamówienia przesyłek, dokona płatności i przekaże kurierowi paczkę. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu nadawania paczek. Nasz serwis kurierski działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem przesyłek kurierskich.