Szanowni Państwo,
    w dniu 12 wrzesnia 2014 roku serwis www.tanikurieronline.pl został zakupiony przez apaczka.pl. Dla Państwa wygody utrzymywaliśmy serwis przez cały czas od momentu przejęcia, ale czas jego ostatecznego wygaszenia został wyznaczony na dzień 20 lutego 2015 roku.
    Zachęcamy do natychmiastowej rejestracji w serwisie apaczka.pl. Jeśli zależy państwu na zachowaniu danych konta, prosimy o kontakt z biurem obsługi. Konto zostanie przeniesione wraz z Państwa loginem i hasłem, a także książką adresową.
    Jednocześnie informujemy, że dodatkowo wprowadziliśmy nowe, tańsze niż dotychczas cenniki na usługi kurierskie, z których korzystaliscie Państwo w serwisie www.tanikurieronline.pl.
    W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta mailowo: bok@apaczka.pl lub telefonicznie w godzinach 8 - 18, pod numerem 22 380 30 70.


OK

Tani kurier


Udostępniamy możliwość skorzystania z wysokich upustów cenowych na paczki dla instytucji, firm, jak i dla osób prywatnych. Wysyłając paczki przez nasz portal nie musisz się martwić o limity, dostajesz niską cenę za paczkę bez żadnych zobowiązań. Jesteśmy pośrednikiem usług kurierskich. Oferujemy prosty i tani sposób na zamawianie kuriera. Aby wysłać przesyłkę, wystarczy dostęp do Internetu, każdy może wysyłać paczki przez www.tanikurieronline.pl.

Nasz portal daje możliwość zamawiania kuriera bez wychodzenia z domu w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli wysyłasz systematycznie przesyłki, skontaktuj się z nami, a postaramy się zaproponować Ci specjalną ofertę na przesyłki kurierskie.


Kontakt
Regulamin
Informacja o cookies
Polityka prywatności
Usługi kurierskie
Zasady pakowania
Jak wysłać paczkę
Oferta biznesowa

Tani Kurier Online to serwis udostępniający osobom fizycznym, instytucjom jak i firmom możliwość zamawiania najtańszego kuriera UPS i DHL przez Internet. Atutem serwisu jest atrakcyjna cena za tanie przesyłki kurierskie UPS i DHL. Serwis tanikurieronline.pl wyznaje zasadę, że dobry kurier wcale nie musi być drogi. Dla klientów wysyłających systematycznie paczki jest wdrożony system odroczonych płatności. Przez naszą stronę każdy może nadać paczkę bez żadnych zobowiązań i umów, wystarczy, że wypełni formularz zamówienia przesyłek, dokona płatności i przekaże kurierowi paczkę. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu nadawania paczek. Nasz serwis kurierski działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem przesyłek kurierskich.