Tani kurier


Udostępniamy możliwość skorzystania z wysokich upustów cenowych na paczki dla instytucji, firm, jak i dla osób prywatnych. Wysyłając paczki przez nasz portal nie musisz się martwić o limity, dostajesz niską cenę za paczkę bez żadnych zobowiązań. Jesteśmy pośrednikiem usług kurierskich. Oferujemy prosty i tani sposób na zamawianie kuriera. Aby wysłać przesyłkę, wystarczy dostęp do Internetu, każdy może wysyłać paczki przez www.tanikurieronline.pl.

Nasz portal daje możliwość zamawiania kuriera bez wychodzenia z domu w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli wysyłasz systematycznie przesyłki, skontaktuj się z nami, a postaramy się zaproponować Ci specjalną ofertę na przesyłki kurierskie.


Kontakt
Regulamin
Informacja o cookies
Polityka prywatności
Usługi kurierskie
Zasady pakowania
Jak wysłać paczkę
Oferta biznesowa

Tani Kurier Online to serwis udostępniający osobom fizycznym, instytucjom jak i firmom możliwość zamawiania najtańszego kuriera UPS i DHL przez Internet. Atutem serwisu jest atrakcyjna cena za tanie przesyłki kurierskie UPS i DHL. Serwis tanikurieronline.pl wyznaje zasadę, że dobry kurier wcale nie musi być drogi. Dla klientów wysyłających systematycznie paczki jest wdrożony system odroczonych płatności. Przez naszą stronę każdy może nadać paczkę bez żadnych zobowiązań i umów, wystarczy, że wypełni formularz zamówienia przesyłek, dokona płatności i przekaże kurierowi paczkę. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu nadawania paczek. Nasz serwis kurierski działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem przesyłek kurierskich.